categorie | cultuur

overzicht kunstenaars

Een overzicht van beeldend kunstenaars die ooit in Oosterland exposeerden.


a

Roy Amis - 2000 - Schilderijen

b

Ina Buisman - 2001 - Schilderijen en objecten
Janny Bruinsma - 2002 - Schilderijen
Dicky Breedijk - 2002 - Digital Art en Fotografie
Frans Buissink - 2005 - Schilderijen
Pauline Bakker - 2005 - Schilderijen
Winnifred J Bastian - 2005 - Aquarellen
Rineke Baaima - 2006 - Schilderijen
Cécile ter Borgh - 2010 - Keramiek
Tabita Blok - 2016 - Schilderijen
Hans Blank - 2017 - Bronzen
Jan Blank - 2017 - Objecten en schilderijen
Jaap Beijleveld - 2019 - Installaties
Sjannie Bouwman - 1994 - Keramiek
Boxie - 2002 -Schilderijen
Theo van den Boogaard - 1996 - Strips (grafisch werk)
Nico Betjes - 1972 - Beeldhouwwerk
Felix van Basten Batenburg - 1972 - Grafiek
Klaas de Boer - 1974 - Keramiek
Berry Brugman - 1977 - Olieverf
Gerrit (Floris) Brinkman - 1978 - Schilderijen

c

Pierre de Chevilly - 2002 - Olieverf
Jaqueline Cuperus - 2019 - Installaties
Marijke Crèvecoeur - 1975 - Textiel
Anneke Copier - textiel - 2019

d

Lida Dijkstra Pastoor - 2002 - Keramiek
Greet Duffels - 2003 - Keramiek
Ingrid Dingjan - 2005 - Schilderijen
Bets de Vries Dekker - 2008 - Keramiek
Marian Daems - 2008 - Keramiek
Ingrid Davids - 2019 - Objecten
Yorinde Diepstraten - 2019 - Installaties
Herbert Dreiseitl - 1994 - Urban Hydrology Design
Ageeth van den Oever - 2016 - Beeldhouwwerk
Peter van Dongen - 1996 - Strips (grafisch werk)
Jouck Duker - 1975 - Textiel

e

Kerstin Edelman - 2000 - Schilderijen
Ditta Engel - 2003 - Bronzen
Maria van den Eertwegh - 2004 - Olieverf
Hans van Engen - 2007 - Keramiek en bronzen
Patries van Elsen - 1995 - Acryl
Gerda Edens - 1974 - (touw)installaties

f

Marleen Felius - 2001- Schilderijen
Niki Fröhling - 2004 - Grafiek en Materie

g

Abe Gerlsma - 2000 - grafiek
Ramaz Gojati - 2000 - brons
Netty Gelijsteen -2002 - Installaties
Johan Grabijn - 2002 - Fijnschilder, olieverf
Ewout de Groot - 2005 - Schilderijen
Horst Göbbels - 2007 - Keramiek
Albert Geertjes - 2019 - Objecten
Ruth Gilbert - 1977 - Keramiek
Irene Grijzenhout - 1978 - Keramiek
Kerre de Graaf - 1984 - Schilderijen

h

Kitty Haring - 2002 - Olieverf
Mieke Holt - 2003 - Keramiek
Paula Hoogland - 2003 - Olieverf
Petra Heesbeen - 2004 - Keramiek
Rutger Hiemstra - 2004 - Olieverf
Gudrun Hühn - 2005 - Schilderijen
Annette Hilterman - 2005 - Schilderijen
Dineke Hazelaar - 2006 - Glasobjecten
Tzvetan Hristov - 2006 - Iconen
Astrid de Haas - 2006 - Wandobjecten
Ad Haring - 2007 - Keramiek
Jan Hopman - 2008 - Schilderijen
Paul Hohner - 2019 - Objecten
Pieter van Heerden - 1974 - Beeldhouwwerk
Elmar Huisman - 1978 - Schilderijen
Paul Höhner - 1978 - Aquarellen
Willem Hopman - 1978 - Gouaches en Grafiek

i

Marye Ilic - 2004 - Grafiek
Ingrid van Ittersum - 2006 - Keramiek
Ivailo Ivanov - 2006 - Iconen

j

Gerda Jonker Kooij - 2000 - Schilderijen en grafiek
Magda Jesionek - 2001 - Schilderijen
Mildred en Ron Janneman - 2002 - Edelsmeden
Eline Jansma - 2003 - Olieverf, lino's
Vera de Jong - 2006 - Schilderijen
Janneke de Jong - 2007 - Fotografie

k

Charlotte Köhler - 2001 - Bronzen
Mary Koekebier - 1978/2001/2003 - Schilderijen
Sanne Kuiper - 2002 - Olieverf
Jannig Kwakman - 2004 - Keramiek
Jenny Klevering - 2006 - Schilderijen
Marian Koopman - 2007 - Bronzen en keramiek
Berry Kuiper - 2010 - Schilderijen
Erzsi Könyves - 2016 - Schilderijen
Gea Karhof - 1994 2005 - Grafiek
Anneke Korver - 1975

l

Sylwester Lachacz - 2002 - Olieverf
Tessa de Loo - 2002 - Keramiek
Piet Lont - 2003 - Grafiek
Leentje Linders - 2005 - Grafiek
Kees Looijesteijn - 2007 - Fotografie
Elisabeth Leyen - 2007 - Keramiek
Lies Lobatto - 1994 - Bronzen
René van Leeuwen - 2002 - New Media
Theodora Lotze - 1974 - Applicaties

m

Monique Mey - 2001 - Schilderijen
Irene van Meent - 2001 - Olieverf op doek
Mila Kantimirova Moussakova - 2003 - Iconen
Theo Mulder 2003, 2008 - Beeldhouwwerk
Edith Madou - 2005 - Keramiek
Fanny Mazure - 2008 - Schilderijen
Freya May - 2010 - Schilderijen
Gerry Mellema - 2019 - Objecten en installaties
Liesbet Milort - 2007 - Schilderijen
Ever Meulen - 1996 - Strips (grafisch werk)
Henk Mulders - 1972 - Schilderijen
Uta Menardi - 1975 - Textiel

n

Mirjam de Nijs - 2004 - Beeldhouwwerk
Maria Nikolova Naidenova - 2006 - Iconen
Jan Nijland - 2007 - Schilderijen
Elly van Nimwegen - 2008 - Schilderijen
Leny van 't Noordeinde - 1978 - Schilderijen

o

Daniëlle Orelio - 2002 - Olieverf en keramiek
Sylvia Oudkerk - 2005 - Schilderijen
Carla Offerhaus - 2007 - Objecten
Olav Cleofas van Overbeek - 1990 - Olieverf
Jetteke Overweel - 1974 - Textiel
Ann Oppenheim - 1977 - Grafiek
Hendrick Oomen - 1979 - Schilderijen

p

Jos van der Pol - 2002 - Olieverf
Ingrid Pijl - 2005 - Bronzen
Noortje Peerdeman Raven - 2013 - Schilderijen
Wim Poort - 2010 Schilderijen
Peter Pontiac - 1996 - Strips (grafisch werk)
Theresia van der Pant - 1978 - Beeldhouwwerk

q

Carla Quast - 2015 - Beelden van steen

r

Katinka Rovers - 2000 - Keramiek
Myrna Rasker - 2004 - Schilderijen
Peter de Rijcke - 2005 - Schilderijen
Jan Reus - 1975/2006 - Schilderijen
Ankie Rooks - 2007 - Beeldhouwwerk
Nel Rood - 2007 - Keramiek
Janneke de Regt - 2008 - Keramiek
Martin Ruijter - 2009 - Schilderijen
Jettie van Zwet Roetman - 2013 - Keramiek
Han Reeder - 2018 - Fotografie
Miep van Riessen - 1977 - Textiel

s

Kenneth Stamp - 2018 - Fotografie
Dina Schouten - 2001, 2017 - Schilderijen
Carmen Schilstra - 2003 - Olieverf
Yvon Schilder - 2004 - Keramiek
Annelies Soomers -2006 - Schilderijen en pentekeningen
Suus Suiker - 2007 - Schilderijen
Wouter Stips - 2007 - Grafiek
Willemijn van der Spiegel - 2007 - Textiel
Ans Smit - 2008 - Keramiek
Hans Spigt - 2009 - Schilderijen
Grazyna Strykowska - 2002 - Pastel en olieverf
Otto Streefkerk - 1975 - Grafiek
Piet Snel - 1975 - Grafiek
Wim Steijn - 1978 - Aquarellen
Joost Speet - Sculpturen/Objecten - 2005

t

Anna Troost - 2016 - Schilderijen
Ed Toorenburg - 2000 - Schilderijen
Annelies Tijman - 2001 - Schilderijen
Ellen van Toor - 2005 - Schilderijen en collages
Alain Teister (Jacob Martinus Boersma) - 1974 - Installaties

u

Ineke van Unen - 2018 - Textiel
Hennie Unkel - 2007 - Bronzen

v

Gerda Vogelzang - 2002 - Olieverf
Stanny Verster - 2002 - Gobelins
Rein de Vries - 2005 - Schilderijen
Alida de Vries - 2005 - Schilderijen en objecten
Henk van Vlerken - 2007 - Schilderijen
Hilco Visser - 2007 - Schilderijen (collages)
Mary Veldman - 2007 - Schilderijen
Wilna Verheul - 2007 - Keramiek
Oscar Verpoorten - 2008 - Grafiek
Pauline Vos - 2008 - Grafiek
Patricia Vennegoor - 2008 - Schilderijen
Frederik de Vos - 1994 - Olieverf
Rino van Voorbergen - 1994 - Bronzen
Pieter de Vries - 2013 - Fotografie
Alexandra Verwoolde - 2013 - Keramiek
Joost Veerkamp - 1996 - Strips (grafisch werk)
Claudio Varone - Textiel - 2019

w

Jelle van Wier - 2018 - Grafiek
Niek Welboren - 2000 - Schilderijen
Camiella Warringa - 2001 - Experimentele fotografie
Antoni Walerych - 2002 - Beeldhouwwerk
Jannie van der Wel - 2006 - Keramiek
Shirley Weiffenbach - 2007 - Keramiek
Saskia Warneke - 2016 - Beelden
John Wilkens - 1994 - Keramiek Flowforms
Alewijn Oostwoud Wijdenes - 1975 - Fotografie
Liesbeth Water - 2012 - Schilderijen
Constance Wegewijs - schilderijen - 2005

x


y


z

Edwin Zwart - 2001 - Materieschilderijen
Remco Zwart - 2004 - Fotografie
Marijke Zanstra - 2006 - Sieraden en objecten
Ger Zaagsma - 2008 - Aquarellen
Coob Zeeman - 2016 - Schilderijen